Zephlex | Sentiment Algo | Crypto Sentiment

zephlex-logo
  • Kolektif House, 42 Maslak 1035
  • destek@zephlex.com
Thumb

Crypto Sentiment

Finance Restructuring

These cases are perfectly simple and easy to distinguish. In a free hour, when our power of choice is untrammelled.

International Markets

These cases are perfectly simple and easy to distinguish. In a free hour, when our power of choice is untrammelled.

BTC Sentiment ve kripto sentiment ile ilgili yapılan çalışmalardan, günlük bilgilendirme notlarından faydalanmak isterseniz bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Bundan sonra kripto dünyasıyla ilgili haberlerden geri kalmamak için ücretsiz Telegram kanalımıza da katılabilirsiniz.

Örnek E-Bültenler

Düzenli olarak paylaştığımız e-bülten örneklerimiz

Sık Sorulan Sorular

Crypto Sentiment Sentiment Algo’nun order book verilerinden yola çıkarak, yine kendi algoritmasını kullanarak, kripto piyasalarında davranışsal analiz yaptığı sistemdir. Kripto piyasalarında genel yatırımcı davranışlarını analiz ederek, piyasadaki hareketleri önceden tahmin edebilmek amacı taşımaktadır.

2021-2022 yılında ICRYPEX – Sentiment Algo işbirliği ile 150 bin kişiye ulaşmış Crypto Sentiment günlük raporudur. Bu rapor hem günlük yön tahmini belirtmekte hem de alım ve satım emirlerinde yoğunlaşma görülen coinleri paylaşarak; hangi coini ne zaman almalıyım sorusuna cevap üretmektedir. Şu anda telegram kanalımız üzerinde paylaşılmaya da başlanacaktır. Aynı zamanda kendi discord çalışmamız başlamıştır.

Crypto Sentiment’in öncelikli amacı; yatırımcının “Hangi kripto varlığı ne zaman almalıyım?” sorusuna cevap üretmektir. Bunu yapaiblmek için Crypto Sentiment grafiklerini Sentiment Algo moibl uygulamasında paylaşıyoruz. Kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır veri ve grafikler ile kripto piyasasında da 3. Bir bakış açısı kazandırmayı hedeliyoruz.

– Sentiment Algo Bilgilendirme Notları’nda her gün paylaşılmakta olan hisse listesidir.
– Sentiment Algo borsadaki bütün hisseleri emirler açısından incelemekte; ve bazı hisselerde özellikle pozitif yönlü farklılaşmalar fark etmektedir.
– Bu farklılaşmalar her zaman fiyata yansımaz ve gözle görülemez.
– Sentiment Algo raporunda bu farklılaşmaları belirtmektedir; istatistiki olarak bu hisseler endekse göre relatif olarak pozitif performans göstermektedir.
– Yorumlar içerisinde sektörel farklılaşmalar fark edilirse onlardan da bahsedilmektedir.

– Haziran 2020 ‘den itibaren Sentiment Algo Bilgilendirme Notları her sabah yatırımcılara ulaşmaktadır.
– Bu raporlarda Sentiment üzerinden yapılan günlük piyasa yorumları paylaşılmaktadır.
– Bu yorumlar tüm Sentiment verileri kullanılarak bizim tarafımızdan yatırımcılara yol göstermek ve farklı bir bakış açısı kazandırmak amacıyla yazılmaktadır.
– Piyasada bilinen gerçekliğin ötesine geçerek; arka planda davranışsal olarak neler olup bittiğinin gösterilmesidir.

android
Apple

Sorunuz mu var?

Lütfen Finansal Konularla ilgili fikir ve görüşlerinizi bize iletmek için aşağıdaki WhatsApp iletişim kanalından bize ulaşın.

+90 532 499 63 68

VİOP Örnek Uygulama

Designed by DijitalPanter

WhatsApp
WhatsApp
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?