Eğitimlerimiz

Son dönemde bireysel yatırımcıların Borsa İstanbul’a ve finans piyasalarına ilgisi hiçbir dönemde olmadığı kadar yükselmiştir. Bu durumun doğal sonucu olarak da Finansal Okuryazarlık çok önemli bir konu haline gelmiştir. Borsayı ve finans piyasalarını yeni tanıyan bireysel yatırımcılar ancak Finansal Okuryazarlık ile yatırımlarını koruyabilir ve finansal piyasalarda doğru yatırıma yönelebilir.

Biz finansal okuryazarlığın, okuyarak öğrenilebilen teknik ve temel analiz gibi bilgilerin dışında tecrübelerin ve yaşanmış örneklerin paylaşılarak daha kuvvetli temellerle gelişeceğine inanıyoruz.

Tecrübe aktarımı yatırımcıya; piyasalara psikolojik hazırlık, disiplin bilincinin oluşması ve sistematik yaklaşım entegrasyonu gibi piyasalarda başarılı olabilmedeki en önemli 3 temel unsuru kazandıracaktır.

Sentiment Algo ekibi olarak biz, sahip olduğumuz tecrübe ve birikimi de ekleyerek tüm bireysel yatırımcıların faydalanabilmesi için düzenli olarak herkese açık Youtube ve Zoom canlı yayınları gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra Üyelerimize özel Yüz yüze eğitimlerimiz ile bir araya gelerek Sentiment Algo’yu anlatıyoruz.

R. Tümay Şahin & Güray Nur
Kurucular