Zephlex | Sentiment Algo | Crypto Sentiment

zephlex-logo
  • Kolektif House, 42 Maslak 1035
  • destek@zephlex.com
Thumb

Sentiment Algo ile Davranışsal Analiz

Biz kimiz?

Zephlex Bilgi Teknolojileri Eğitim ve Danışmanlık A.Ş Kasım 2020 tarihinde Güray Nur ve R. Tümay Şahin tarafından kurulmuştur.

Hem Sentiment Algo ile hem de Kripto Sentiment markası ile Türkiye’nin önde gelen finansal kurumlarına oluşturdukları raporlar yüzbinlerce yatırımcıya ulaşmakta; Sentiment Algo mobil uygulaması ve web.zephlex.com masaüstü uygulaması ile bireysel yatırımcılara da hizmet vermektedir.

İdeal Data Finansal Teknoloijler A.Ş’nin geleceği ve vizyonuna güvenerek %10 ortak olduğu şirketimiz hem yurt içi piyasalar hem de kripto piyasalarında davranışsal analiz üzerine geliştirdikleri algoritmaları ve geliştirdikleri farklı projeleri ile hem yerel hem de global alanda güçlü bir oyuncu olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

  • t
signature
R. Tümay Şahin & Güray Nur
Kurucular

Sentiment Algo

Misyonumuz

Yatırım piyasalarına yeni bir bakış kazandırarak, finansal okur yazarlık oranı düşük yatırımcıların “Doğru Zamanlı Yatırım” ve ‘Stratejik Risk Yönetimi’ anlayışı ile finansal piyasalarda daha eşit koşullarda yatırım yapabilmelerine yardımcı olabilmek ve paydaşları ile sistemin global bir ekosistem haline gelmesini sağlamak.

Vizyonumuz

Teknik Analiz dünyasına 3. bir boyut kazandırmak,
Piyasa psikolojisini ölçülebilir rakamsal bir değer durumuna getirmek,
Sürekli kendine geliştiren, inovatif bir ekosistem yaratmak,
Finansal okuryazarlık oranını arttırmak,
Yatırımcılar için, karar verme sürecinde kullanabilecekleri, geleneksel olmayan ve alternatif bir yatırım aracı olma konumuna gelmek,
Global piyasaları yatay olarak birbirine bağlayacak bir sinyal ağı kurmak,
Türkiye’de finansal piyasaların gelişmesine katkıda bulunmak,

İş Ortaklarımız

Sentiment Algo kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için güçlü iş birlikleri içerisindeyiz. Her geçen gün kendimizi geliştirmekten vazgeçmiyoruz.

WhatsApp
WhatsApp
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?