Yatırım dünyasını demokratikleştiriyor, herkesin yatırım yapabilmesini sağlıyoruz!

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Zephlex Bilgi Teknolojileri Eğitim ve Danışmanlık A.Ş Kasım 2019 tarihinde kurulmuş bir finansal teknoloji şirketidir. Ortakları ve çalışanları ile finans ve yazılım dünyasında çok deneyimli ve nitelikli bir ekibe sahiptir.

Sentiment Algo markası ile Halk Yatırım, İnfo Yatırım, İnvest AZ, Hedef Portföy, İdeal Data gibi Türkiye’nin önde gelen finans kurumları ile çalışmaktadır. Sentiment Algo Günlük bültenleri her sabah yüzbinlerce yatırımcıya ulaşmaktadır. Sentiment Algo Pro mobil ve sentimentalgo.com masaüstü uygulaması ile bireysel yatırımcılara nitelikli hizmet üretmektedir.

Zephlex Bilgi Teknolojileri olarak, 15 milyon dolar değerleme üzerinden 1.5 milyon dolarlık yatırım alarak finansal teknolojideki büyüme hedeflerimizi güçlendirdik. Sentiment Algo markasıyla yapay zeka destekli çözümler sunarak, global piyasalara açılma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Finansal piyasalarda yenilikçi ve güvenilir bir marka olarak öne çıkıyoruz.

Hedefimiz

Hedefimiz

Borsa İstanbul’un yanı sıra Kripto Sentiment ve Sentiment Global markaları altında ürettiği yüksek teknoloji ürünleri ile global pazarda hizmet vermeyi hedeflemektedir.

İdeal Data Finansal Teknolojiler A.Ş 2021 yılı başında şirketimize %10 ortak olmuştur.

Hem yurt içi piyasalar hem de kripto piyasalarında davranışsal analiz üzerine geliştirdikleri algoritmaları ve yapay zeka projeleri ile hem yerel hem de global alanda güçlü bir oyuncu olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

İş Ortaklarımız