Yatırım dünyasını demokratikleştiriyor, herkesin yatırım yapabilmesini sağlıyoruz!

SENTİMENT ALGO yatırımcılara piyasa verileriyle ilgili daha geniş bir perspektif sunarak, bilgi eşitsizliğini dengelemeyi hedefleyen bir algoritmadır. Veri Analizleri ile borsanın ve hisselerin ruh halini yorumlayarak kolay anlaşılabilir rakam ve grafiklerle sunar. Yatırımcıların karar verme sürecini analizlerle birleştirerek bilinçli kararları vermelerini sağlar.

İnovatif yatırım analizlerine kolayca erişim için Sentiment Algo’yu keşfedin

Üyelik Paketlerimiz

Premium, Platin ve Gold planlarımız ile Borsa İstanbul endeks ve hisse senetlerinde birkaç tıklama ile kapsamlı veri analizlerine sahip olabilirsiniz.  

Sentiment Algo Akademi

Sentiment Algo akademi ile finansal okuryazarlığı destekliyoruz. Yatırımcıların pusulası olmayı amaçlıyoruz. 

Yatırım Fonu İşlemleri

Sentiment Algo verileri kullanılarak yönetilen Hedef Portföy Sentiment Serbest Fon ile fon dünyasına yeni bir bakış sunuyoruz.  

Algoritmik İşlemler

API bağlantısı ile veri sağlama hizmetleri için Sentiment Algo verilerini kullanabilirsiniz. Sentiment Algo otomatik işlem robotları ve algoritmik işlemler tarafında diğer hizmetlerimiz konusunda bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Sentiment Algo Günlük Bültenler

Borsa İstanbul endeks ve hisse senetleriyle ilgili günlük yorumlar, yoğunlaşma hisseleri, hisse sentiment listeleri, performans tabloları, dikkat çeken hisseler ve sektörler gibi bilgilerin yer aldığı Günlük Bültenlerimize ücretsiz olarak kurumsal iş birlikleri yaptığımız Türkiye’nin önde gelen aracı kurumlarından ulaşabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Zephlex Bilgi Teknolojileri Eğitim ve Danışmanlık A.Ş Kasım 2019 tarihinde kurulmuş bir finansal teknoloji şirketidir. Ortakları ve çalışanları ile finans ve yazılım dünyasında çok deneyimli ve nitelikli bir ekibe sahiptir.

Sentiment Algo markası ile Halk Yatırım, İnfo Yatırım, İnvest AZ, Hedef Portföy, İdeal Data gibi Türkiye’nin önde gelen finans kurumları ile çalışmaktadır. Sentiment Algo Günlük bültenleri her sabah yüzbinlerce yatırımcıya ulaşmaktadır. Sentiment Algo Pro mobil ve sentimentalgo.com masaüstü uygulaması ile bireysel yatırımcılara nitelikli hizmet üretmektedir. 

Borsa İstanbul’un yanı sıra Kripto Sentiment ve Sentiment Global markaları altında ürettiği yüksek teknoloji ürünleri ile global pazarda hizmet vermeyi hedeflemektedir.

İdeal Data Finansal Teknolojiler A.Ş 2021 yılı başında şirketimize %10 ortak olmuştur.

Hem yurt içi piyasalar hem de kripto piyasalarında davranışsal analiz üzerine geliştirdikleri algoritmaları ve yapay zeka projeleri ile hem yerel hem de global alanda güçlü bir oyuncu olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

İş Ortaklarımız