Sentiment Algo Nedir?

Sentiment Algo; hisse senedi piyasası veri analitiklerini kullanarak, piyasanın psikolojik durumunu ölçen bir davranışsal analiz algoritmasıdır. Sentiment Algo ile neler yapabileceğinizi aşağıda inceleyelim.

Sentiment Algo hakkında bilinmesi gerekenler

  • Sentiment Algo bir algoritmadır ama bir işlem robotu değildir
  • Sentiment Algo algoritması borsada veri analitiklerini kullanarak çeşitli göstergeler üretir.
  • Sentiment Algo’nun bu göstergeleri Borsa’nın hava durumunu, ruh halini ölçer. Bu ölçümlere göre de geleceğe dair çıkarımlar yapar
  • Bu yaptığı işleme davranışsal analiz adı verilir. Nedeni emir verilerinin – veri analitikleri – kitlesel bir psikolojiyi ve davranış kalıplarını göstermesidir.
  • Sentiment Algo %100 kendi üretimimiz olan bir algoritmadır. Dünyada ve Türkiye’de bildiğimiz bu tarz bir çalışma bulunmamaktadır.

Sentiment Algo nasıl kullanılır?

Öncelikle Sentiment Algo Mobil Uygulamasını kullandığınız işletim sisteminin uygulama mağazasından indirmeniz gerekir.

Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra E-mail ve şifrenizi girerek profil oluşturmalısınız. Profilinizi oluşturduktan sonra Sentiment Algo kullanmaya hazırsınız. Sentiment algo’yu masaüstü uygulaması olan web.zephlex.com adresinden aynı e-mail ve şifre ile kullanabilirsiniz.

Sentiment Algo, çalışma prensibi olarak veri analitikleri üzerine kuruludur. (Sentiment Algo satışı yapılan otomatik bir robot ve/veya entegre bir sistem değildir.)